Program dofinansowujący termomodernizację  istniejących (oddanych do użytkowania) domów jednorodzinnych.

Na montaż pompy ciepła i modernizację instalacji grzewczej w domu jednorodzinnym można uzyskać minimum 27 500 zł dotacji! Przy najwyższym progu dofinansowania kwota ta może wynieść nawet aż 55 600 zł!

Dla każdej naszej instalacji składamy wniosek o dofinansowanie oraz przygotowujemy dokumenty do rozliczenia dotacji – klienci o nic nie muszą się martwić ani ponosić kosztów złożenia wniosku!

Nasi klienci mogą również u nas skorzystać z wykonania audytu energetycznego, który uprawnia do uzyskania większej kwoty dotacji na głęboką termomodernizację swojego domu – kwota ta wynosi od 60 000 zł aż do 120 000 zł na wszystkie prace!

 

Celem programy Moje Ciepło jest współfinansowanie inwestycji polegających na zakupie i montażu nowych pomp ciepła  wykorzystywanych do celów ogrzewania w NOWOBUDOWANYCH budynkach mieszkalnych jednorodzinnych.

Dofinansowanie w formie dotacji do 30% albo do 45% kosztów kwalifikowanych:

  • Pompa ciepła powietrze/powietrze  powietrze/woda : do 7000 zł
  • Pompa ciepła gruntowa: do 21000 zł

Dla naszych klientów wykonujemy charakterystykę energetyczną niezbędną do złożenia wniosku – gratis!

Program dla ROLNIKÓW.

Dofinansowanie instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła:

  • o mocy od 10 kW do 30 kW: 20% (do 15000 zł)
  • o mocy od 30kW do 50kW: 13% (do 25000 zł)

Do tego 20% dofinansowania dla magazynów energii.

Przy jednoczesnym montażu pompy ciepła i instalacji fotowoltaicznej dodatkowo można uzyskać 10000 zł!

 

EKO RATY na sfinansowanie instalacji ekologicznych.

Nie masz wystarczającej ilości gotówki aby zamontować pompę ciepła, fotowoltaikę lub rekuperację? A może nie chcesz wydawać odłożonych pieniędzy?

Nie musisz nam płacić całej kwoty od razu! Możemy to rozłożyć na wygodne dla Ciebie raty nawet na 10 lat!

Jesteśmy firmą partnerską Alior Banku dzięki czemu załatwimy za Ciebie wszystkie formalności aby szybko i bezproblemowo rozłożyć koszt Twojej instalacji na raty.

Planujesz instalację fotowoltaiczną? Rozłożymy raty tak, aby ich wysokość wynosiła tyle, ile Twoje dotychczasowe rachunki za prąd – nie odczujesz obciążenia swojego budżetu a zamiast płacić rachunki energetyce będziesz płacić za SWOJĄ instalację fotowoltaiczną!

Na instalację fotowoltaiczną w domu jednorodzinnym możemy uzyskać minimum 6000 zł dotacji. O zwrot dotacji można ubiegać się po zakończonej instalacji.

Share this Page