PROJEKT INSTAL przykłada dużą wagę do ciągłego poszerzania swojej wiedzy i kompetencji.

Posiadamy wiedzę i doświadczenie zarówno w obszarze budownictwa jak i instalacji dlatego zajmujemy się także certyfikacją energetyczną budynków która jest bardzo elementem przy doborze instalacji grzewczej.

Zanim wybierzecie firmę, sprawdźcie, czy ma wszystkie potrzebne uprawnienia, wymagane ustawą f-gazową do montażu pomp ciepła:

https://www.udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html

DLACZEGO POWINIENEŚ NAS WYBRAĆ?

1. Sami zajmujemy się naszymi instalacjami, właściciel firmy jest na każdej instalacji co zapewnia uczciwe i porządne podejście do każdej wykonywanej instalacji – w końcu komu tak zależy na bezawaryjności jak Inwestorowi i Właścicielowi firmy wykonawczej 🙂

2. Mamy wszelkie niezbędne uprawnienia i ciągle się doszkalamy

3. Przed podpisaniem umowy przyjeżdżamy do klienta aby wszystko wyjaśnić, opowiedzieć jak wygląda nasza praca a przede wszystkim zobaczyć budynek aby jak najlepiej dobrać instalację

4. Z istniejącej kotłowni wynosimy stary piec – klient nie musi się tym martwić

5. Przed instalacją wylewamy fundament pod agregat pompy ciepła

6. Stosujemy wszystkie niezbędne zawory i odpowietrzniki – zapytajcie instalatora, czy montuje np. zawory antyzamrożeniowe przy pompie ciepła typu monoblock (na czynniku R32), które chronią przed zamarznięciem instalacji w razie braku prądu!

7. Nie stosujemy tanich materiałów, które powodują późniejsze problemy jak chociażby przeciekanie instalacji czy straty ciepła na przesyle. Montujemy zawory w takich miejscach, aby w razie jakiejkolwiek awarii nie trzeba było demontować połowy kotłowni.

8. Zajmujemy się dofinansowaniem od przygotowania wniosku aż po złożenie dokumentów do wypłaty dotacji

9. Oferujemy sprzedaż ratalną pomp ciepła, fotowoltaiki i rekuperacji (wraz z montażem)

Share this Page