PROJEKT INSTAL przykłada dużą wagę do ciągłego poszerzania swojej wiedzy i kompetencji.

Mamy własną zgraną ekipę, z którą właściciel firmy jeździ na montaż i nadzoruje wszystkie etapy wykonawstwa.

Nie korzystamy z podwykonawców – doskonale wiemy jak podchodzą do  instalacji.

Posiadamy wiedzę zarówno w obszarze budownictwa jak i instalacji dlatego zajmujemy się również nadzorem inwestorskim nad całą budową.

Zanim wybierzecie firmę, sprawdźcie, czy ma wszystkie potrzebne uprawnienia: https://www.udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html

 

Ustawa f-gazowa:

Przedsiębiorstwa zobowiązane są do posiadania certyfikatu f-gaz jeśli zajmują się instalowaniem, konserwacją lub serwisowaniem urządzeń zawierających f-gazy.

W przypadku stacjonarnych urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych instalację lub serwisowanie może prowadzić jedynie przedsiębiorstwo posiadające certyfikat f-gaz.

Dodatkowo firma musi dysponować całym zestawem wyposażenia technicznego, według wytycznych jednego z rozporządzeń Ministra Rozwoju.

 

Podsumowując: DLACZEGO POWINIENEŚ NAS WYBRAĆ?

1. Nie korzystamy z usług podwykonawców, którzy nie poczuwają się do odpowiedzialności za swoją pracę i starają się jak najszybciej zamontować instalację żeby „wyjść na swoje”

2. Mamy wszelkie niezbędne uprawnienia i ciągle się doszkalamy

3. Przed podpisaniem umowy przyjeżdżamy do klienta aby wszystko wyjaśnić, opowiedzieć jak wygląda nasza praca a przede wszystkim zobaczyć budynek aby jak najlepiej dobrać instalację

4. Z istniejącej kotłowni wynosimy stary piec – klient nie musi się tym martwić

5. Przed instalacją wylewamy fundament pod agregat

6. Stosujemy wszystkie niezbędne zawory – zapytajcie instalatora, czy montuje zawory antyzamrożeniowe przy pompie ciepła typu monoblock (na czynniku R32), które chronią przed zamarznięciem instalacji w razie braku prądu!

7. Nie stosujemy tanich materiałów, które powodują późniejsze problemy jak chociażby przeciekanie instalacji czy straty ciepła na przesyle. Montujemy zawory w takich miejscach, aby w razie jakiejkolwiek awarii nie trzeba było demontować połowy kotłowni.

8. Zajmujemy się dofinansowaniem od przygotowania wniosku aż po złożenie dokumentów do wypłaty dotacji

9. Oferujemy sprzedaż ratalną pomp ciepła, fotowoltaiki i rekuperacji (wraz z montażem)

Share this Page