PROJEKT INSTAL przykłada dużą wagę do ciągłego poszerzania swojej wiedzy i kompetencji.

Posiadamy wiedzę zarówno w obszarze budownictwa jak i instalacji.

Zanim wybierzecie firmę, sprawdźcie, czy ma wszystkie potrzebne uprawnienia, wymagane ustawą f-gazową do montażu pomp ciepła:

https://www.udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html

DLACZEGO POWINIENEŚ NAS WYBRAĆ?

1. Jesteśmy autoryzowanym instalatorem marki DAIKIN – zamontowaliśmy już wiele modeli tej marki przez co mamy na prawdę duże doświadczenie w ich działaniu. Uważamy,  że jest to jedna z najlepszych marek na polskim rynku dlatego postanowiliśmy się z nią związać, aby nasi klienci mieli bezawaryjne ogrzewanie zimą.

2. Sami zajmujemy się naszymi instalacjami, właściciel firmy jest na każdej instalacji co zapewnia uczciwe i porządne podejście do każdej wykonywanej instalacji – w końcu komu tak zależy na bezawaryjności jak Inwestorowi i Właścicielowi firmy instalacyjnej:)

3. Mamy wszelkie niezbędne uprawnienia i ciągle się doszkalamy

4. Przed podpisaniem umowy przyjeżdżamy do klienta aby wszystko wyjaśnić, opowiedzieć jak wygląda nasza praca a przede wszystkim zobaczyć budynek aby jak najlepiej dobrać instalację

5. Z istniejącej kotłowni wynosimy stary piec – klient nie musi się tym martwić

6. Nie stosujemy tanich materiałów, które powodują późniejsze problemy jak chociażby przeciekanie instalacji czy straty ciepła na przesyle. Montujemy zawory w takich miejscach, aby w razie jakiejkolwiek awarii nie trzeba było demontować połowy kotłowni.

7. Zajmujemy się dofinansowaniem od przygotowania wniosku aż po złożenie dokumentów do wypłaty dotacji

8. Oferujemy sprzedaż ratalną pomp ciepła, fotowoltaiki i rekuperacji (wraz z montażem)

Share this Page