O nas

Podstawowe elementy naszej działalności, to:

  1. Pompy ciepła – jesteśmy autoryzowanym instalatorem marki DAIKIN

  2. Ogrzewanie podłogowe

  3. Rekuperacja

  4. Fotowoltaika

  5. Klimatyzacja

  6. Doradztwo

  7. Dofinansowania

Firma PROJEKT INSTAL zapewnia swoim klientom opiekę i doradztwo od etapu projektu domu aż po etap wykonania i użytkowania instalacji.

Naszym celem jest dążenie do samowystarczalności energetycznej w budownictwie, walka ze smogiem oraz coraz szersze grono zadowolonych klientów.

Przemyślane rozwiązania instalacyjne są ważne dla zmniejszenia późniejszych kosztów eksploatacyjnych.

Czasem niewielkie zmiany w projekcie budynku mogą spowodować znaczną zmianę w odczuciu komfortu cieplnego czy po prostu ułatwić wykonanie instalacji – dlatego warto przeanalizować z nami projekt swojego nowobudowanego budynku, zanim przystąpimy do budowy!

W naszych ofertach odradzamy stosowanie tanich materiałów o niskiej jakości, dzięki czemu Inwestor unika późniejszych napraw i przeróbek, które mogą go wiele więcej kosztować. Najważniejsza dla nas jest jakość naszych instalacji.

 

Należy pamiętać, że przy budowie domu czy modernizacji kotłowni ważne jest doświadczenie – Inwestor nie musi wiedzieć, nie musi też szukać informacji w sieci.

Jak rozłożyć ogrzewanie podłogowe? Jak ułożyć instalację wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła? Jaką pompę czy fotowoltaikę dobrać – to należy zostawić fachowcom.

Jeżeli od początku do końca budowę czy instalację nadzoruje i obsługuje jedna firma, łatwiej uniknąć błędów i nieporozumień a przede wszystkim łatwiej zaoszczędzić na inwestycji.

                          Składamy też wnioski o dotację dla naszych instalacji i prowadzimy proces aż do złożenia dokumentów o wypłatę dotacji.