O nas

Firma PROJEKT INSTAL zapewnia swoim klientom opiekę i doradztwo od etapu projektu domu aż po etap wykonania i użytkowania instalacji.

Najważniejsza dla nas jest jakość wykonywanych przez nas usług.

Przemyślane rozwiązania są ważne zarówno dla zmniejszenia kosztów inwestycyjnych jak i eksploatacyjnych. Czasem niewielkie zmiany w projekcie mogą spowodować znaczną zmianę w późniejszym odczuciu komfortu cieplnego w budynku czy po prostu ułatwić wykonanie instalacji.

Nie stosujemy tanich materiałów o niskiej jakości, dzięki czemu Inwestor unika późniejszych napraw, które mogą go wiele kosztować.

 

Należy pamiętać, że przy budowie domu ważne jest doświadczenie – Inwestor nie musi wiedzieć, jak rozłożyć ogrzewanie podłogowe, jak ułożyć instalację wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, jaką pompę czy fotowoltaikę dobrać – to należy zostawić fachowcom.

Są to bardzo ważne aspekty, które wpływają na późniejszą bezawaryjność urządzeń i bezproblemowe użytkowanie budynku. Jeżeli od początku do końca budowę nadzoruje i obsługuje jedna firma, łatwiej uniknąć błędów i nieporozumień.